Deze keer geen zwangerschapsfotoshoot op het strand van Egmond, Bergen of Hargen aan Zee. Nee, voor deze fotoshoot heb ik zelfs Nederland verlaten!
Deze fotoshoot vond plaats in het prachtige Portugal. De meiden van Light Stories Academy regelden dit fantastische liefdevolle stel die graag voor de camera wilden. En zeg je ‘verliefd’ – dan kan er een foto van dit stel bij. Want oh, wat waren zij lief met z’n tweeën. Zo trots op elkaar, zo blij met hun toekomstige kindje. Heerlijk om te zien en nog leuker om vast te leggen!
Nu hoef jij natuurlijk niet naar Portugal als je je zwangerschap wil laten vastleggen op het strand. Dat kan gewoon hier in de omgeving van Alkmaar, bij Egmond, Bergen of Hargen. Of woon jij wat zuidelijker? Dan kom ik een stukje jouw kant op!
Meer informatie over fotoshoots kun je vinden op mijn speciale pagina.
Enjoy de beelden van dit liefdevolle stel!





































add a comment
+ show Comments
- Hide Comments