Met kindjes naar het strand laat je het strand waar je al jaren komt altijd weer heel anders zien. Het is ineens een grote speeltuin en dierentuin in één vol elementen die je nooit eerder had gezien, en dat is precies de bedoeling.
Veel ouders maken zich zorgen voorafgaand aan een fotoshoot. Leuk hoor, op de foto met het hele gezin… Maar hoe krijg je je kind zo ver dat hij of zij enthousiast op de foto gaat?
Gelukkig is deals sluiten met je peuter helemaal nergens voor nodig als je ze blij en lachend op een foto wil krijgen. Laat dat maar gewoon aan mij over!
Ook bij meest verlegen of eenkennige kindjes kan ik altijd wel iets vinden waar ze voorzichtig enthousiastme of nieuwsgierigheid voor tonen. Daar gaan we dan mee aan de haal en binnen no time rennen ze rond met een lach van oor tot oor, vechten ze met zelfverzonnen draken, vangen we jellies of dansen we op een nieuwe planeet.
Het is toch veel leuker om je kind écht lachend op de foto te hebben dan zo’n neppe tandpasta smile?
Jij kunt dan ook rustig ademhalen en zelf die schouders ontspannen. Zo komt er bij iedereen de ware, zorgeloze zelf naar boven en is zo’n shoot net een mini vakantie.
Ga ook op de foto met jouw gezin bij Hargen aan Zee
Hargen aan Zee is een van mijn lievelings locaties voor een fotoshoot. Je hebt er duinen waar bijna niemand komt, een gigantisch breed strand en een grote parkeerplaats waar altijd plek is. Willen jullie samen nog even nakletsen als ik in de auto naar huis stap? Dan kun je bij de strandtent terecht.
Een fotoshoot boeken?
Bekijk hier de informatie over investeringen voor een gezinsfotoshoot en scroll daarna direct door naar mijn andere lievelingslocaties.
























